آخرین به روزرسانی در 27 خرداد 1400

سوالات متداول

شاید راه حل مشکل شما در این بخش باشد !

مجموعه تاپ سرویس ایران لیستی از سوال هایی که ممکن است در ذهن شما عزیزان ایجاد شود را جمع آوری کرده است تا در صورتی که سوالی در ذهن شما ایجاد شد بتوانیم آن را پاسخ دهیم و از طولانی و خسته کننده کردن روند پشتیبانی بکاهیم.

چگونه گارانتی خود را ثبت کنم ؟

ثبت گارانتی شما به صورت اینترنتی و از طریق فرم ثبت گارانتی که از لینک بالای صفحه اصلی در دسترس شماست امکان پذیر است. برای ثبت گارانتی روی این دکمه کلیک کنید و فرم لازم را پر کنید. لطفا دقت نظر داشته باشید که هر کد گارانتی فقط و فقط برای یک فرد قابل ثبت است و امکان ثبت مجدد وجود ندارد، پس لازم است دقت لازم را در ثبت گارانتی خود بکار بگیرید.

در ثبت گارانتی اطلاعات اشتباه وارد کردم، چه کاری انجام دهم ؟

در صورتی که هرکدام از اطلاعات لازم برای ثبت گارانتی را اشتباه وارد کردید، لازم است با پشتیبانی تماس بگیرید تا مراحل اصلاح اطلاعات شما صورت بگیرد. می‌توانید این کار را از طریق پشتیبانی آنلاین یا تماس تلفنی با شماره های درج شده در بخش تماس با ما انجام دهید.

شرایط گارانتی چگونه است ؟

شرایط گارانتی با توجه به نوع محصول شما متفاوت است، ما سعی کردیم تا همه شرایط و ضوابط را در بخش “شرایط گارانتی” موجود در سربرگ سایت برای همه دسته بندی های محصولی قرار دهیم. شرایط استفاده و ابطال گارانتی کاملا در این صفحات درج شده، لطفا برای پاسخ دقیق تر به سوالتان با توجه به نوع محصول خود به بخش مربوطه مراجعه کنید.